Krása těla, ladnost a hebkost pokožky, to vše není zadarmo. Nikdo nejsme dokonalý a najdeme problém, který potřebuje rychlé řešení. Najdete zde , krémy, tělová mléka, koupele, které pomohou řešit problém např. se svědivostí, vysušenou pokožkou, ekzémem. Nahlédněte a nebojte se zaťukat na náš internetový obchod ...
Mediket Versi 200 ml je mycí gel pro kůži těla a hlavy s Tinea versicolor. Při pravidelném používání Mediket Versi zesvětluje tmavé skvrny. Bílé skvrny při pravidelném používání gelu zmizí po opalování.
Hydratační balzám s mléčnými proteiny pro hloubkovou výživu a ošetření pokožky celého těla. Zvláčňuje a zjemňuje vysušenou pokožku a navrací ji ztracenou jemnost a pružnost. Nezanechává pocit mastnoty a příjemně voní.
Eucerin® tělové mléko AtopiControl je určeno pro každodenní péči o suchou, zarudlou a svědící pokožku, je vhodné i pro děti již od kojeneckého věku. Ideální jako komplementární péče při dermatologické léčbě atopického ekzému.
Eucerin® sprchový olej AtopiControl pro každodenní sprchování nebo mytí suché a zarudlé pokožky při koupeli. Je vhodný i pro děti již od kojeneckého věku. Ideální jako komplementární péče při dermatologické léčbě atopického ekzému.
Sprchový gel s extraktem z květů třešně šetrně čistí pokožku těla, zanechává ji svěží a zvláčněnou. Svěží vůně šťavnatých třešní má povzbuzující účinky na tělo i duši, dodává energii a přináší dobrou náladu.
Vydatné pěsticí mléko s pečlivě vybranými přírodními surovinami má na pokožku blahodárně uklidňující účinek a zmírňuje svědění velmi citlivé pokožky se sklonem k atopii.
NadraIN FORTE je nehormonální doplněk stravy pro objem, pevnost a krásu prsou. Silnější a účinnější složení přípravku NadraIN FORTE obsahuje přírodní látky.
Moller´s Omega 3 z tresčích jater je rybí olej z norské přírody. Je bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin (EPA a DHA) a vitaminů A,D a E. Vhodný pro děti od 1 roku.